Hotel Botanique: Příjemné ubytování na Florenci

Praha láká k návštěvě stále více lidí. Je to patrné na první pohled. Stačí se projít pod staroměstským orlojem nebo po Karlově mostě, jenž patří k nejnavštěvovanějším místům v hlavním městě, které má návštěvníkům opravdu co nabídnout. Jde nejen o pamětihodnosti, ale také galerie, divadla nebo muzea poskytující turistům zábavu i poučení.

Hotel Florenc

Ubytování v centru Prahy

Prahu si není možné prohlédnout za jeden den. Aby ji návštěvník trochu více poznal, měl by v ní setrvat déle. Pochopitelně potřebuje být někde ubytovaný, a to pokud možno blízka centra Prahy, odkud je na dosah spousta důležitých míst. Hotel Florenc se nachází přímo u zastávky metra, ale co je nejlepší – do Starého města se dostanete během 15 minut i po svých. Blízko je i autobusové a vlakové nádraží. Jeho strategickou polohu ocení i ti, kdo se do Prahy vypravili bez auta. A protože v hotelu jsou garáže, není nejmenší problém s parkováním.

Bistro s tradiční domácí kuchyní

Praha však nejsou pouze památky. Spousta návštěvníků chce trávit čas také nákupem zajímavých věcí, přičemž hosté hotelu Botanique mohou využít blízké stylové nákupní centrum Palladium s celou škálou obchodů a občerstvení. Ovšem kvůli skvělému jídlu hotel opouštět rozhodně nemusíte. Místní výborná kuchyně, specializující se na tradiční domácí jídla, je připravená vás pohostit. Bistro v Praze 8 je nabízí snídaně, obědy i večeře v klidné atmosféře, čímž velkou měrou přispívá k relaxaci a nabytí nových sil. A protože k životu patří i sklenka dobrého červeného nebo bílého vína, určitě prostředí bistra hosté využijí i tímto způsobem.

Konferenční prostory s klimatizací

Praha bývá velmi často také místem, kde se konají konference s nejrůznějším zaměřením. Hotel má ideální řešení pro malé a středně velké konference či jiné firemní akce. Klidně v něm lze připravit také vánoční firemní večírek. Konferenční prostory v Praze disponují silným Wi-Fi signálem, sound systémem a klimatizací. Účastníci konference jistě ocení dostupnost metra, autobusu i vlaku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>