Hotel Botanique – komfortní ubytování v centru Prahy

Praha je jedním z nejkrásnějších měst Evropy. Není divu, že se za jejími krásami sjíždějí turisté z celého světa. V centru je proto spolehlivě potkáte na jaře, v létě i při vánočních trzích. Ať už se chystáte přicestovat odkudkoliv, zázemím vám může být moderní hotel s luxusním ubytováním, dostupnou restaurací a prostorem pro vaše podnikové akce. Prohlédněte si nabídku hotelu Botanique, který je v samotném centru města.

Ubytování v Praze Florenc

Památky na dosah ruky

Když přijedete do nového místa, vaše plány za poznáním doslova praskají ve švech. Ideální kombinací je vyrazit z rána za památkami, poobědvat v jedné z vyhlášených restaurací a v závěru dne ještě stihnout nakoupit v některém z velkých obchodních center. Ubytování v Praze Florenc vám všechna přání snadno vyplní. Díky praktické poloze se rychle dostanete k hlavním tramvajovým i autobusovým spojům. Navíc se v pěší vzdálenosti nachází i stanice metra. Pokud se při toulkách městem chcete spolehnout výhradně na vlastní nohy, vydejte se na procházku nedalekým nábřežím s romantickým výhledem na Pražský hrad a Staré Město. Pohodlně také dojdete za nákupy na náměstí Republiky. Komfortní pokoje, jichž je v hotelu k dispozici 214, vás překvapí příjemnou rozlohou, novou postelí, TV s plochou obrazovkou, mini ledničkou či možností připravit si dle chuti teplý nápoj.

Stylové občerstvení v bistru

Pokud budete po předchozím dni znaveni, bistro v Karlíně vám nabídne nevšední gastronomii přímo v prostorách hotelu. V menu naleznete jak trendová jídla ze sezónních a čerstvých surovin, tak klasickou českou kuchyni. Příjemnou atmosférou je opředen celý interiér bistra, které vás svým důmyslným řešením poskytne nevšední zážitek.

Snadno dostupné konferenční prostory

Hledáte místo pro uspořádání výročního podnikového meetingu, ale nevíte, na koho se s organizací obrátit? Konferenční prostory v Praze jsou ideální volbou pro návštěvníky ze všech koutů země i světa. Hotel Botanique disponuje místem pro středně velká či malá podniková setkání, ať už se jedná o semináře či jiné akce. Všechny, k tomu určené místnosti, jsou pokryty vysokorychlostní Wi-Fi sítí a plně klimatizovány.

Hotel Botanique má vše pod jednou střechou! Ať už hledáte pohodlné ubytování, vyspělou gastronomii nebo zázemí pro firemní jednání, v Karlíně je vám vše plně k dipozici.

Sdílet článek

This entry was posted in Evropa and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *