Nezapomeňte na konci kalendářního roku ocenit píli Vašich zaměstnanců

S blížícím se koncem kalendářního roku spousta firem začíná přemýšlet nad tím, jak ohodnotit nejen své zaměstnance, ale také věrné klienty. Jednou z cest, jak dát najevo, že si ceníte jejich kladného přístupu a loajality vůči Vám, jsou vip vouchery od Firmy na zážitky. Právě díky nim totiž mohou zažít v nejbližším čase nezapomenutelné zážitky.

Alza poukázky

Udělejte zaměstnancům radost pod stromečkem

Pod VIP voucherem se skrývá víceúčelová poukázka, kterou lze uplatnit na nákup dárkových poukázek od retailových partnerů společnosti Allegria. Získání voucheru je naprosto jednoduché. Stačí zde www.vipvoucher.cz aktivovat VIP vouchery na webových stránkách Firmy na zážitky, setřít na voucheru bezpečnostní kód a při registraci zadat bezpečnostní kód. Touto cestou se nahraje kredit na konto voucheru. Z neomezeného množství obchodních značek můžete zvolit značku, do jejich prodejny chcete darovat zaměstnancům nebo věrným obchodním klientům poukázky. Mezi nimi objevíte například módní značku HM, Datart, Bonami, Globus nebo Fokus. Také s Alza poukázkou učiníte jednomu zaměstnanci radost. Obrovskou výhodou VIP voucherů je skutečnost, že není třeba utratit celý kredit najednou. Jeho platnost totiž trvá mnohdy více než jeden rok a je tak pouze na obdarovaném, kdy jej bude chtít celý uplatnit. Dárkové poukázky je možné zaslat, jak na e-mail, tak také poštou. Nakupování s Vip vouchery se stane ještě větší zábavou než doposud.

Kam za aktivním odpočinkem?

Milým dárkem pod stromeček se rozhodně stane Aquapalace voucher. Právě v tomto velmi moderním vodním světě si užijí velkou zábavu, jak malí, tak velcí nadšenci vodních radovánek. Jedinečnou možnost k odpočinku poskytuje unikátní saunový a wellness svět. Zatímco dospělí si mohou užít některou z masáží, děti se mohou vydovádět na čtvrt kilometru dlouhém tobogánu Canyon. Aquapalace voucher s hodnotou tisíc korun lze uplatnit až do října roku 2021.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>