Dárkové poukazy pro sportovce

Řada firem už přišla na to, že dárkové poukazy jsou ideálním způsobem udržet si stávající zákazníky a přilákat nové. Dárková poukázka patří k nejoblíbenějším a nejžádanějším dárkům napříč mnoha odvětvími, navíc je vhodné pro každého.

dárkový poukaz Sportisimo

Jak fungují dárkové poukazy

Ten, komu dárkový poukaz darujeme má většinou k dispozici sumu, za kterou si může určité zboží nebo službu zakoupit, případně dostane poukaz na konkrétní zboží. Pro ty, kteří dárkové poukazy kupují, jsou oblíbené zejména pro to, že nevyžadují návštěvu obchodu a pokud už ano, tak je lze zakoupit velmi rychle přímo u pokladny. Stejně tak, ani ten, kdo si bude zboží vybírat nemusí nutně absolvovat cestu do obchodního centra, kde by mohl poukaz uplatnit. Spousta eshopů nabízí možnost využití dárkového poukazu, díky unikátnímu kódu, který její držitel musí v určitém kroku objednávky vložit. U některých poukázek navíc platí, že je možné čerpat je postupně. V praxi to znamená, že obdržíte kartu nabitou na určitou sumu a je jen na vás, zda ji vyčerpáte na jeden produkt, nebo postupně na více věcí.

Udělejte radost sportovci

Mezi nejžádanější druh zboží, které se nakupuje prostřednictvím dárkových poukázek patří sportovní vybavení. Každý sportovec, ať už se věnuje sportu rekreačně nebo vrcholově ocení dárkový poukaz Sportisimo. Pokud máte pochyby o tom, zda jste zvolili správný druh obchodu, pak máte možnosti darovat hodnotový voucher do obchodů. V tomto případě si můžete vybrat ze dvou typů. Kromě voucheru do konkrétního obchodu můžete darovat také univerzální VIP voucher, u kterého si jeho držitel sám zvolí, kde jej uplatní. Přehled sítí prodejen, ve kterých je možné hodnotový voucher využít najdete na stránkách www.firmanazazitky.cz/hodnotove-vouchery-do-obchodu. V případě takového dárku máte jistotu, že jste při výběru nešlápli vedle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>