Romantický Rhodos

Pokud toužíte po vzrušení a akční dovolené, tak právě Rhodos, by mohl být tou pravou destinací. I když to zde žije, tak se tu najdou i místa, pro klidnější povahy a pro ty, co mají rádi klid. Prostě od každého něco!Rhodos je vhodný pro rodiny s dětmi, seniory i pro lidi mladé, takže, když to shrnu, tak snad, pro všechny věkové kategorie. 

Rhodos je zelený ostrov. Flóry zde najdete velké množství a  takové oleandry nebo palmy, tu nejsou žádnou výjimkou! Co se pláží týče, tak i ty jsou rozmanité. Od písčitých pláží k oblíbeným oblázkovým se dostanete všude.

Co se památek týče, tak i těch je zde strašně moc! Například vesnice Lindos, vesnička Salakos, vesnice Masari, to jsou ty, které stojí za to vidět. Staré město, byste rovněž měli navštívit. Historické památky jako je hrad Monolithos nebo antické město Kamiros, mohou být vaší zastávkou, za poznáním tohoto ostrova.

Večerní život ožívá ve městech, kde jsou bary, diskotéky a noční podniky. Restaurace a obchůdky jsou dalším turistickým lákadlem.  Věřím, že si odtud každý odveze věc, kterou si tento kouzelný ostrov připomene. Když jdete podél pláže do jakéhokoli městečka, tak jeho projití nebude určitě tím jediným a zastávku v nějakém zmíněném zařízení si udělá každý!  Nebo takové kino či koncerty v divadlech budou dokonalým kulturním zážitkem.

Ti, co sem vyrazili za sportem, si přijdou také na své. Vodní sporty, míčové hry, cyklistika, turistika, to jsou asi nejoblíbenější činnosti, které Rhodos nabízí. Potápění, při kterém vás podmořský svět nenechá chladnými, bude zážitkem na celý život. Ani se nemusíte potápět do velkých hloubek.

Věřím, že Rhodos se pro vás stane opravdovým romantickým zážitkem a ať už se svojí drahou polovičkou nebo i dětmi, se sem budete rádi vracet.

 

 

Sdílet článek

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *