Pension Karolína – ideální volba pro dovolenou v Krkonoších

Kdo by nechtěl vyrazit na dovolenou do českých hor? Nasát čerstvý vzduch, užít si krkonošskou atmosféru anebo ochutnat speciality či dobrá vína? Dovolená v Krkonoších patří každoročně mezi cílové destinace tisíců cestovatelů a často i přespolních milovníků našich hor. Pokud se také chystáte odškrtnout si výstup na nejvyšší horu republiky anebo si užít luxusní sjezdovky, pak je pro vás pension Karolína skvělým zázemím pro jakékoliv aktivity a pobyty.

Pension ve Špindlerově Mlýně

V létě nebo v zimě po stopách Krakonoše

Milují vaše ratolesti pohádky o Krakonošovi? Chcete se vrátit do dětských let a sjet si bobovou dráhu, prověřit svou kondici v lanovém centru nebo jen usínat na čerstvém horském vzduchu? Pension Karolína, nabízející ubytování ve Špindlerově Mlýně, je perfektně situované ubytování s vynikající restaurací servírující chutné pokrmy i špičková vína. Nabídne vám pokoj pro zamilované páry, rodiny s dětmi nebo náročné zákazníky hledající dokonalý servis. Jestliže se rozhodnete vyrazit do Krkonoš v létě, budete si užívat panoramatického výhledu na okolní kopce a lesy z terasy restaurace, kde je nabízeno více než třicet jídel.

Letní dovolená v Krkonoších ale nabízí mnohem víc! Kromě nedotčené přírody a zajímavých míst potěší všechny věkové kategorie širokou škálou sportovních aktivit, odpočinku a ty nejmenší zejména plně vybaveným dětským hřištěm či půjčovnou kol.

V zimě na sjezdovky za lepší ceny

Ochuzeni nebudou ale ani lyžaři, kteří mohou využít třeba pět minut vzdáleného aquaparku nebo vyměnit lyže za tenisovou raketu. Pension ve Špindlerově Mlýně Karolína myslí na své klienty po celý rok a připravuje speciální akce, kde ušetří například za ceny permanentek nebo získají slevy na další aktivity během pobytu. Lyžování v Krkonoších propadly i známé celebrity, které se sem neustále vracejí a užívají si nadstandardních služeb a servisu.

Odpočiňte si od ruchu města, zapomeňte na starosti v práci a vydejte se načerpat energii do krásných českých hor, kde na vás dýchne ta pravá dovolenková nálada. Krkonoše jsou místem, kde sezóna opravdu nikdy nekončí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>