Nezapomenutelné gastronomické zážitky v Praze

Pracovní jednání, firemní školení, schůzky s obchodními partnery a mnohé jiné akce mají mnohdy cosi společného – konají se v našem hlavním městě, což zaručuje důležitost prezentací.

Salut Restaurant

Praha vám dovolí uskutečnit nejen významná setkání, ale také ochutnáte různé speciality od zkušených kuchařů.

Maximální uspokojení pro vaše chuťové buňky

Nikdo neřeší firemní záležitosti nepřetržitě několik hodin. Vždy přijde čas na kafíčko, svačinu, lahodný oběd či slavnostní večeři. Mezi nesporné výhody patří, když se nemusíte přemisťovat mimo budovu, kde diskutujete se svými klienty, ale jen přesun z konferenčních prostorů do hotelové restaurace, kde neuniknete ochutnávce kulinářských specialit. Salut Restaurant připravuje lahodné pokrmy české a mezinárodní kuchyně. Na vaše přání zde uspořádají recepce, koktejly, svatební hostiny nebo rodinné oslavy. Užasnete i nad útulným prostředím, kde pěknou atmosféru dotváří kožené boxy, krb, dřevěný bar a dvě velká akvária. Během poslechu klidné hudby se stanete pravými gurmány.

Relaxace s nádechem luxusu

Jestliže se ubytujete v originálním boutique hotelu, ocitnete se na místě, odkud se rychle dostanete do centra a na mnohé vyhledávané pražské památky. Nedaleko stojí zoologická a botanická zahrada, pražské Výstaviště a Veletržní palác. Ubytování v Praze Holešovice ohromí své hosty nejen skvělou dopravní dostupností, ale také zajímavými designovými prvky. Před hlavními vstupními dveřmi vás uvítají pěkné květinové dekorace a fontána. Vždy dobře naladění zaměstnanci se ubytovaným osobám mohou věnovat kdykoliv podle potřeby. K výhodám patří bezbariérové provedení, což umožňuje snadný přístup jedincům se zdravotním postižením. Spokojenost pocítíte i v komfortních pokojích. Potřebujete odpočinek? Relaxační centrum umístěné v suterénu zajistí odreagování díky soláriu, sauně a masážím.

Sdílet článek

This entry was posted in Evropa and tagged , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *