Ostrov Malta plný zázraků

Cestování – nákladná a únavná záležitost, která ale stojí za to. Má svůj velký smysl. Nejen, že poznáte jiná místa, ale také se seznámíte s jinou kulturou a odpočinete si. V zahraničí odbouráte stres, přijdete na jiné myšlenky a hlavně utečete od všech svých starostí a povinností. Jednou z velmi oblíbených turistických destinací je ostrov Malta. V dnešním článku se podíváme, proč zrovna tento ostrov zvolit jako cíl své dovolené.

Co nabízí ostrov Malta?

Pokud se nebojíte do dovolené investovat, pak se vám nabízí ostrov Malta, který se nachází na jihu Evropy. V posledních letech si tento malebný ostrov získal srdce ne jednoho českého turisty. Spousta turistů míří hlavně do rušných destinací, které se rozprostírají na severovýchodním pobřeží hlavního ostrova. Ale najdete zde také klidná místa, kde můžete poznat krásu krajiny, historii a také pamětihodnosti. To je další důvod, proč do této země cestovat.

Jedním z nejoblíbenějších míst souostroví Malta je nedaleký ostrov Gozo, který je zároveň druhým největším ostrovem souostroví. Gozo znamená v překladu radost a štěstí. Navštívit zde můžete nádhernou jeskyni Xaghry, která vás přiláká na krásou pláž Ramla I-Hamra. Tato pláž je pokryta červeným pískem.

Dovolená v tuzemsku

Jestliže ale nemáte dostatek finančních prostředků, abyste jezdili do zahraničí – na Maltu – pak vás nadchne také relaxace v ČR. I tuzemsko může nabídnout spoustu zajímavých míst, které vybízí k odpočinku. Velmi oblíbený je hotel Termal Mušov, který slibuje relaxační pobyt na trase Brno – Vídeň v oblasti Pálava. Tato oblast je turisticky velmi oblíbená a hotel stojí na Horní Mušovské nádrži.

Sdílet článek

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *