Vydejte se do pivních lázní v Karlových Varech

Karlovy Vary jsou lázeňské město proslulé svými léčivými minerálními prameny. V posledních letech se zvyšuje zájem nejen o tyto léčivé prameny, ale také o pivní lázně. V Karlových Varech vznikly první pivní lázně, které nabízí ženám i mužům možnost ponořit se do piva.

Tento zlatavý chmelový mok je všudypřítomný. Pivní lázně patří mezi relaxační zážitky, které rozhodně nezklamou. Uložíte se do kvalitních dřevěných kádí, v nichž budete odpočívat. K tomu budete pojídat chmelový chléb, který se během pivní procedury podává.

První Pivní Lázně Karlovy Vary jsou jedinečnou lázeňskou proceduru, která má skvělé účinky na organismus člověka. Nejen, že zvyšuje obranyschopnost, ale také podporuje cévní soustavu, uvolní vaše ztuhlé svaly a harmonizuje tělesné funkce. Možná jste ani netušili, kolik účinků pivo vůbec má.

Jak procedura probíhá?

Pivní koupele se provádí v ručně vyrobených dřevěných kádích, které jsou vyrobené z Dubu královského. Právě tento strom je symbolem dlouhověkosti a odolnosti, a tak není divu, že byl použit pro výrobu těchto kádí, u nichž je kvalita na prvním místě. Ponoříte se do koupele o teplotě 37 °C, která se skládá z pivovarnických kvasnic, chmele, sladového šrotu a dalších látek.

Díky vysokému obsahu chmelových silic se uvolní kožní póry a dostane se vám do těla vitamín B. Navíc bude vaše pokožka skvěle regenerována.

Poukaz na pivní lázně patří mezi oblíbené dárky k narozeninám. Můžete tak potěšit své rodiče, přátele, ale také svého partnera, respektive partnerku. Pak si můžete udělat relaxační víkend v Karlových Varech. Kupte si poukazy do různých lázní i na Slovensku, například na www.adrenalinove-darceky.sk, kde najdete spoustu dalších relaxačních zážitků.

Sdílet článek

This entry was posted in Nezařazené and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *