Ideální dovolená v Marsa Alam v Egyptě

Ještě před pár lety neznali oblast Marsa Alam téměř žádní turisté. V současné době se však řadí k těm nejvyhledávanějším egyptským destinacím a do budoucna se očekává, že se právě tato oblast stane jednou z nejnavštěvovanějších, stejně jako Hurghada nebo Sharm El Sheikh . Marsa Alam se neustále rozvíjí a stavějí se zde nové hotely. Jedná se o nádherné místo, na kterém je velice zajímavé přímé sousedství moře s pouští. Právě zde můžete prožít ničím nerušenou dovolenou na panenské písčité pláži s křišťálovým mořem. Milovníci potápění si přijdou na své díky krásným pestrobarevným korálům.

Marsa Alam můžete navštívit celoročně, neboť jsou zde velice příznivé teploty po celý rok, v průměru od 22°C – 29°C. Hotely v Marsa Alam nabízí ten nejvyšší luxus a zaručujeme vám, že se o vás bude personál perfektně starat. Co se týče stravy, ve většině případů je řešena formou all inclusive, což vám zajistí pestrá jídla a pití po celý den. Nemusíte se obávat toho, že si budete muset vybírat pouze z pokrmů připravených z ryb a plodů moře, což nemusí všem vyhovovat. Strava je natolik evropská, že vám bude jistě chutnat.

Co se týče výběru hotelu, doporučujeme navštívit web Cestolino.cz, na kterém si můžete projít užitečné recenze hotelů v Marsa Alam, a takové informace vám mohou v ledačem pomoci. Právě reference od turistů jsou mnohdy ty nejcennější. Projděte si tedy jednotlivé hotely a udělejte si obrázek sami, avšak i my vám poskytneme alespoň pár informací o některých vybraných hotelech, jež se v Marsa Alam nachází.

Hotel El Phistone Resort

Hotel El Phistone Resort se skládá z hotelového komplexu, který se nachází 300 m od moře. Pláž u hotelu je písčitá, dlouhá a pro příznivce potápění je zde Elphistonský korál s pestrým podmořským životem. Na pláži je k dispozici hotelová pizzerie. Hotel nabízí řadu služeb, jako je restaurace, lobby bar, salón krásy, animační a večerní programy a řadu dalších. U hotelu je dětský bazén a 3 velké bazény včetně lehátek, slunečníků a osušek. Tento hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie. A jak se zde líbilo návštěvníkům? Můžete si přečíst El Phistone Resort recenze.

Hotel Three Corners Sea Beach

Dalším z námi vybraných hotelů je Three Corners Sea Beach, který je vystaven v tradičním stylu. Leží v zahradě u široké písčité pláže, která je na dohled. Vstup do moře je skrze molo. Do vody je doporučována obuv, neboť se v moři nachází nádherné korály. Na pláži jsou lehátka a slunečníky zdarma. U hotelu ja bazén a skluzavky pro děti, i dětské hřiště, proto je právě tento hotel ideální pro rodiny s dětmi. Nechybí opět pestrý program během celého dne i večera. Jestliže vám zajímá, jaký názor na tento hotel mají turisté, navštivte Three Corners Sea Beach Resort recenze. Zde se bezpochyby dozvíte zajímavé informace.

Hotel Gorgonia Beach Resort

Pokud si potrpíte na opravdový luxus, doporučujeme hotel Gorgonia Beach Resort. Resort stojí v klidné části Marsa Alam v přímé blízkosti písčito-oblázkové pláže. Moře je ideální pro šnorchlování, neboť se zde nachází dva přírodní korálové bazény Wadi El Gimal. Na pláži můžete využít barový servis a sprchy, včetně lehátek, slunečníků a osušek zdarma. Hotelovým hostům je k dispozici recepce, tři restaurace, šest barů, kavárna, internetový koutek, nákupní galerie, minimarket a diskotéka. Animační a večerní programy jsou samozřejmostí. Doporučujeme taktéž navštívit Gorgonia Beach Resort recenze, kde máte názory turistů z první ruky.

Hotel Oriental Bay Resort

Když máte rádi novotu, pak je pro vás vhodným hotelem Oriental Bay Resort, neboť je nově postavným. Leží naproti zátoky Jabal Al Rosas, která je rájem pro potápěče. Pláž je od hotelu vzdálená 150 m a dostanete se na ni pěšky nebo hotelovým shuttle busem. Hotel Oriental Bay Resort je doporučován mladým párům nebo rodinám s dětmi. U hotelu jsou velké bazény, dětské hřiště a mimiklub. Lehátka a slunečníky jsou jak na pláži, tak u hotelu zdarma. Stravovat se můžete v hlavní restauraci, baru či libanonské a rybí restauraci. Opět si přečtěte dojmy Oriental Bay Resort recenze, které jsou z 86 % kladné.

Hotel Utopia Beach Club

Na závěr jsme vybrali Utopia Beach Club, hotel, který se nachází v části Marsa Alam kousek od města El Quseir, kam můžete vyrazit třeba na nákupy. Hotel je velice příjemný a útulný. Pláž u hotelu je písčitá s pozvolným vstupem do moře přeš korály. I zde je vhodná obuv do vody. Pokud se nebudete chtít koupat v moři, u hotelu je několik bazénů, včetně bazénu pro děti. V zimě je dětský bazén vyhřívaný. Můžete si zde zahrát volejbal, tenis, stolní tenis nebo se pobavit u animačních a večerních programů. Shlédněte Utopia Beach Club recenze a třeba zjistíte, že právě tento hotel je pro vás tím pravým místem ke strávení dovolené.

Sdílet článek

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *