Nakupování po Praze je úžasný zážitek

Lidé milují nákupy. Většinou jsou to však ženy, které jsou schopné pořádat doslova nákupní maratony. Pro takové nadšence je Praha nejvhodnější místo, protože ideální prostředí pro pestrost výběru značek a rozličného druhu zboží nenajdete. Jaká místa byste neměli při nákupní horečce minout? A kde se nakupuje nejčastěji? 

Podlehněte nákupní horečce v centru města

První metou jsou nákupní centra rozmístěná po celé Praze. Už jen ty poskytují zdroj na nekonečné hodiny prohlížení různorodého zboží a nakupování. Určitě jste už slyšeli o Palládiu nebo Metropoli, které jsou otevřené dvanáct hodin denně každý den. Z těch novějších je to pak My Národní v centru Prahy nebo OC Krakov v Bohnicích. Za skutečným luxusem však musíte vyrazit do Pařížské ulice, která je proslavená módními butiky se značkami Gucci, Prada nebo Dior. První fázi nákupní horečky můžete zakončit v InterContinentalu nad kvalitní kávou.

hotel Praha

 

Tržiště a trhy jsou zdrojem nevšedního zboží

Obchodní centra však nejsou jediným zdrojem prodejního zboží. Druhou nejoblíbenější kategorií jsou trhy a tržiště v Praze, které se rozprostírají pod širým nebem a nabízejí často zboží, které byste někde těžko hledali. Velmi oblíbené jsou i bleší trhy nebo tematické trhy během vánočních a velikonočních svátků. Po vyčerpávajícím dni plného nakupování můžete najít útočiště v centru Prahy díky ubytování, které nabízí hotel Praha.

konferenční sál

Hotel v centru Prahy přináší své výhody

Hotel v centru města je výhodný především proto, že při návratu do hotelu nemusíte zdlouhavě cestovat přes celou Prahu. Přitom zde najdete uspokojivý komfort za rozumnou cenu. Pokoje jsou přizpůsobené také pro alergiky a hendikepované. Podzemní parkoviště vám umožní skrýt své vozidlo v bezpečí pod střechou, pokud nějaké máte. I bez něj však po Praze zvládnete cestovat celkem snadno. V blízkosti hotelu je dostupné metro i městská hromadná doprava. Pokud zároveň plánujete i pracovní cestu do hlavního města, můžete si zde zamluvit technicky vybavený konferenční sál.

hotel praha centrum

Sdílet článek

This entry was posted in cestování and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *