Karlštejn a jeho okolí vám přirostou k srdci

Hrady i zámky jsou odjakživa zpestřením pro turisty, historiky a památkáře. Krátkou návštěvu do historie naší země si uděláte i v Karlštejně, který už na první pohled každému přiroste nenávratně k srdci. Můžete si vyzkoušet šlechtický život bohatší vrstvy lidí nebo ten obyčejný, který patřil chudým. Ale v obou případech získáte vzpomínku na nádherné místo do konce života. A v hotelu pod Karlštejnem můžete najít při své výpravě za historii jednoduché a přitom komfortní a luxusní ubytování. 

Hotel pod Karlštejnem je propojením historie a moderní doby

Pod hradem Karlštejn totiž najdete budovu, která kdysi dávno bývala jediným mlýnem v okolí a byla postavena téměř o sto let dříve než samotný hrad Karlštejn. Od té doby byl mlýn samozřejmě zrekonstruován a dnes slouží jako luxusní ubytovací zařízení pro návštěvníky oblasti Karlštejna. Tento hotel u hradu Karlštejn se vyznačuje moderně a originálně vybavenými pokoji. Můžete si vybrat mezi útulnými pokoji s historickým nádechem nebo luxusními apartmány pro větší komfort.

hotel u hradu Karlštejn

Nechte se rozmazlovat 

V luxusních apartmánech se můžete ponořit do volně stojící vany s dešťovou sprchou a užívat si výhled na zelený ostrov s nádherným altánkem, který je často vyhledáván pro svatební obřady. Všechny pokoje včetně apartmánů jsou samozřejmě nekuřácké a ve všech je dostupné internetové připojení. Také si můžete přiobjednat některý z romantických či zážitkových balíčků, které vaše dny v hotelu vyplní nečekanými okamžiky. Hotel v nich nabízí dokonce i snídani do pokoje či večeři při svíčkách na letní terase se soukromím a jedinečným výhledem.

hotel mlýn karlštejn

Prozkoumejte okolí Karlštejna, ať máte na co vzpomínat

Na samotném Karlštejně můžete kromě prohlídky hradu navštívit také vinné sklípky, muzeum betlémů nebo voskových figurín. Opomíjet byste neměli ani možnosti, které nabízí okolí hotelu Karlštejn. Součástí samotného hotelu je malá soukromá ZOO a v blízkosti si můžete zahrát golf na prostorném hřišti. Můžete si udělat výlet do nedalekých Koněpruských jeskyní (více o nich zde) nebo k lomům Amerika.

Sdílet článek

This entry was posted in cestování and tagged , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *