Kde požádat přítelkyni o ruku?

Už dlouho se odhodláváte požádat Vaši dlouholetou přítelkyni o ruku, avšak doposud jste nenašel dostatek odvahy? Konec května nabízí ideální příležitost k tomu, jak se konečně osmělit.

Romantická žádost o ruku

Možná již nějakou dobu nosíte v hlavě myšlenku, jak žádost o ruku uskutečnit. Zapomenout byste neměl ani na zásnubní prstýnek, který se bude na prstu Vaší přítelkyně vyjímat. Konečně se tak bude moci pochlubit svým kamarádkám, že i ona bude za nedlouho patřit ke vdaným paním. Žádost o ruku můžete vznést během procházky nebo třeba při večeři v restauraci. Pokud však chcete být originální, můžete zvolit mnohem zajímavější místo. Víkendové pobyty pro dva od Firmy na zážitky jsou k tomu jako stvořené. Na jejím internetovém portále najdete bohatou inspiraci na možnosti luxusních zážitků. Zážitkové pobyty mohou mít nejrůznější podobu od luxusní večeře v hotelu hotelu Imperial přes wellness pobyty pro dva až po romantické prodloužené víkendy.

Třeboň město nekonečných možností

Jako v ráji si budete připadat během romantického pobytu v Třeboni. Právě toto malebné jihočeské město se může stát skvělým místem pro žádost o ruku Vaší přítelkyně. Ruku v ruce se můžete procházet kolem rybníku Svět nebo se plavit na témže rybníce na lodičkách. Rozhodně si nenechejte ujít příležitost navštívit místní renesanční zámek. V historii se přenesete do dob Schwarzenbergů, kteří zde rádi pobývali. Během romantické snídaně naservírované přímo do postele si budete připadat jako skuteční aristokrati. Vychutnat si můžete také relaxaci v hotelovém wellness s vířivkou a saunou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>