Eurovíkend v Itálii

Nestačili jste si během vánočních svátků dostatečně odpočinout a rádi byste si v lednu dopřáli hezkou dovolenou za hranicemi České republiky? Nechejte se zlákat k prodlouženému eurovíkendu.

eurovíkend

Kam na dovolenou? Přece do Itálie!

Velmi lákavě pro milovníky lyžování zní především pobyt v Itálii. Itálie právem náleží k turisticky nejnavštěvovanějším zemím světa. Itálie v zimě nechává možnost klientům užít si pobyt v Alpách do sytosti. Italské Alpy nabízí lyžování na dennodenně perfektně upravovaných sjezdovkách. Samozřejmostí je vynikající umělé zasněžování. Itálie Vás potěší také převažujícím slunným počasím a nádhernou přírodou, která láká k romantickým procházkám. Lidé, kteří měli již možnost Itálii navštívit, se do této země často právě kvůli neodolatelné gastronomii vrací. Rozhodně nezapomeňte ochutnat italské pochoutky, mezi něž bezpochyby patří legendární pizza, pasta na různé způsoby, zapečené těstoviny lasagne i nejrůznější sýry v čele s mozzarellou. Pokud se tedy sami sebe ptáte kam na dovolenou začátkem kalendářního roku, pak je Itálie jasnou volbou.

Najděte si komfortní ubytování pro Vaše toulky Itálií

Tipy na ubytování během Vašeho eurovíkendu můžete hledat na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky. Díky Firmě na zážitky Vás nemusí prodloužený víkend nebo týden v itálii stát celou výplatu. Najít zde můžete www.firmanazazitky.cz/dovolena-italie/ ubytování za velmi příznivou cenu. Stačí si koupit voucher, zabalit si kufry a vyrazit. Voucher obsahuje tři čísla, která Vám umožní rozhodnout se, zda chcete celou dobu zůstat ubytovaní v jednom hotelu nebo zda vyzkoušíte více hotelových zařízení. Poukázka Vám tedy umožňuje neomezovat se pouze na pobyt v horách, ale také se podívat například do Říma, Florencie nebo jiného italského města.

Sdílet článek

This entry was posted in cestování, Evropa and tagged , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *