Hurghada a hotel Sonesta Beach Resort

Toužíte po neskutečné exotice a luxusním ubytování? Pokud ano, tak vaší nejlepší volbou může být právě Hurghada. Hurghada je letovisko, které se řadí k nejoblibenějším ze všech v Egyptě. Vyniká spoustou hotelů, kde si příjde na své úplně každý! Ať už zámožný, nebo méně majetnický člověk, tak oba “druhy” zde mohou najít to pravé ořechové.

Hotelů je zde docela dost a samozřejmě nesmí chybět ani památky, kterými stará Hurghada vyniká. Například takový koptský kostel, mešita, typický bazar, či manufaktura na zpracování ryb. V blízkosti města můžete navštívit i dva lomy. První se jmenuje Mons Phorphyritis, což je lom opuštěný již z dob starého Říma. Druhým je lom v Mons Claudiaus rovněž z doby starého Říma. Právě tyto dva lomy jsou velkým turistickým lákadlem. Dokonalý podmořský svět je také něco úchvatného. Kvůli “vodnímu světu” do Hurghady turisté přijíždějí ze všech koutů světa. Nedílnou součástí jsou různé obchůdky, obchody a zmíněný bazar. Právě obchůdky najdete na každém kroku a výběr zboží je opravdu velký! Otevřeno mají až do noci a nezapomeňte na smlouvání! Země orientu si tento druh nákupu zkrátka vyžadují, tak jen do toho!

Co se ubytování týče, tak se ubytujte v jedním z místních hotelů. Jedním z nich je i hotel Sonesta Beach Resort, který je na úrovni čtyř hvězdiček a je prostě nádherný! Hned u něj se nachází písčitá pláž a do centra to máte cca 16 km. Hotelový komplex je rozhlehlý a jeho součástí jsou i bungalovy, ve kterých se můžete rovněž ubytovat. Restaurace, obchody, kavárny, bary, vnitřní bazén i o brovský venkovní neodmyslitelně k hotelu patří. Pokoje jsou luxusně zařízené, takže máte vlastní WC a koupelnu, telefon, klimatizaci, minibar a další. Bungalovy jsou vybaveny dvěmi ložnicemi, obývacím pokojem a dvěmi koupelnami. V komplexu se můžete naučit potápět, využít vodní sporty za poplatek anebo si užít večerní animační programy. Dokonce i turisté TZP zde najdou útočiště, protože hotel má 12 pokojů právě pro tyto osoby.

One thought on “Hurghada a hotel Sonesta Beach Resort

  1. Petra Kubná

    Hurgada je rozhodně jedno z nejhezčích destinací v Egyptě. Už jsem zde byla celkově 3krát a Hurgada se mně líbila nejvíc. Hotel neznám, já byla v jiném.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>