Hotel v Praze 3 – komfortní ubytování v centru města

Kdo ještě nenavštívil Prahu, jakoby nebyl! Praha patří mezi nejkrásnější města světa a slibuje jedinečné poznání českých památek, kultury a historie. Kromě toho se Praha řadí k městům se sportovním zázemím, vyhlášenými restauracemi a bary. Přijeďte si prohlédnout matku měst a ubytujte se v luxusním hotelu v Praze 3 na Žižkově!

hotely Praha Žižkov

Dostupnost vlakem, autobusem i z letiště

Velkým plusem je poloha hotelu, protože ubytování je dostupné z letiště Václava Havla, cestou metrem i autobusovou dopravou. Vyhlášené hotely Praha Žižkov nabízí pokoje pro jednotlivce, páry a disponují rovněž nabídkou víceúčelových pokojů zahrnujících kromě chutné snídaně a wi-fi připojení i uvítací drink. Oblíbeným a vyhledávaným hotelem v této lokalitě je Prokop Boutique Hotel s více než stoletou historií. Při vstupu do hotelu na vás dýchne atmosféra 30. let. Funkcionalistický design a moderní prvky se nachází v lobby baru, pokojích i konferenčních prostorách.

Přátelský personál se snaží o maximální komfort všechny ubytovaných. Díky jejich nápomocnosti si můžete jednoduše objednat taxi službu, využít prostor garáží anebo si nechat doporučit kulinářskou specialitu z jídelního lístku.

Hledáte místo pro vaše obchodní jednání?

Pokud realizujete školení, firemní jednání či setkání s obchodními partnery, reprezentativní konferenční místnosti v Praze najdete v tamějších hotelech. Zázemí na vysoké úrovni spolu s technickým vybavením a kompletním servisem zaručuje úspěšné výsledky i pozitivní ohlasy schůzek. Ozvučené prostory jsou rozděleny podle požadovaného počtu účastníků a vždy přizpůsobeny individuálním požadavkům zákazníka.

S pronájmem automaticky získáváte připojení k rychlému internetu, též nastavitelnou klimatizaci. Během programu můžete využít tzv. coffee breaky zahrnující dopolední kávu, čaj, sladké či slané pečivo, obědový nebo večerní bufet, popřípadě servírované menu. Vyberte si pro své jednání komfortní zázemí a užijte si výhod hotelů v Praze 3, odkud se pěšky dostanete k nejznámějším památkám.

Sdílet článek

This entry was posted in Nezařazené and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *