Stylové ubytování v srdci Karlína

Pražská čtvrť Karlín prošla v posledních letech velkou změnou. Už se zdaleka nejedná o potemnělou oblast, ve které je lepší se ve večerních hodinách zdržovat doma. Právě naopak. Nová tvář Karlína láká k nočnímu životu spoustou nových moderních restaurací a barů. Najdete zde příjemné kavárny i zajímavé obchody. A v centru toho všeho stojí Hotel Royal Prague.

Bussines hotel v Praze

Strategické umístění elegantního hotelu

Ubytování v Karlíně má také tu výhodu, že se jedná o čtvrť s perfektním spojením do centra města. Ať už jste do Prahy přijeli za obchodní schůzkou nebo jste na pracovní cestě, hotel na výhodném místě vám ušetří spoustu času s dojížděním. Z Karlína je to kousek na Staroměstské i Václavské náměstí a do dalších významných částí města.

Interiéry pro maximální pohodlí hostů

Elegantní moderní interiér uspokojí každého hotelového hosta a příjemné prostředí včetně profesionálního personálu je jen dalším bonusem. V hotelu se nachází 196 pokojů a apartmánů, které jsou navrženy tak, aby se v nich hosté cítili jako doma a zároveň měli dostatek prostoru pro případnou práci.

Moderní vybavení zahrnuje kvalitní matrace, trezory i odhlučněná okna. Samozřejmostí je klimatizace, internet, satelitní TV, minibar a možnost uvaření kávy či čaje.

Nadčasové služby i vybavení

Business hotel v Praze nabízí veškeré služby, které můžete na při svém pobytu vyžadovat. Recepce je otevřená 24 hodin denně a personál vám vyjde vstříc ve všem, co budete mít na srdci. Potřebujete zarezervovat vstupenky na kulturní akci, objednat taxi nebo poradit s výběrem restaurace? Pro zaměstnance hotelu je to maličkost.

Po únavném pracovním dni můžete využít hotelové SPA, které nabízí relaxační masáže, nebo se odreagovat ve Fitness studiu.

Pokud hledáte příjemné ubytování v našem hlavním městě, zaměřte se na hotel v Praze 8. Možná vás nový osobitý styl této pražské čtvrti velmi mile překvapí.

Sdílet článek

This entry was posted in Evropa and tagged , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *