Exotická Dominikánská republika

To, že je Karibik krásný, ví snad každý, ať už z osobní zkušenosti nebo třeba z televize nebo katalogu. Navštívit jej osobně tak rozhodně stojí za to! Dominikánská republika se nachází v Karibiku u Ameriky. Pláže s bílým pískem jsou zde samozřejmostí, stejně jako azurově modré moře a exotický palmový porost. Zde si budete připadat, jako v nekonečném ráji!

Teploty moře většinou neklesnou pod 25 stupňů celsia a teplota vzduchu se pohybuje okolo 30 stupňů po celý rok! Jen v lednu a únoru je okolo 27 stupňů, ale i tak moře je krásně teplé. Hotely vám většinou nabídnou program all inclusive nebo polopenzi či plnou penzi. S all inclusive budete mít k dispozici i různé sportovní aktivity. Takové vodní sporty, tenis, míčové hry a nebo cykloturistika zde nejsou žádnou výjimkou! Dokonce si na tomto exotickém místě, můžete udělat i svatbu! Některé cestovní kanceláře svatby v Dominikánské republice umožňují, akorát budete muset mít spoustu dokladů, což občas může způsobovat nechuť k tomu, svatbu si zde udělat. Každopádně musí to být romantika, jak má být!

Půjčit si můžete za poplatek i automobil a projet tak všechny kouty, které Dominikánská republika skrývá. Večer se pojďte bavit na diskotéku nebo do restaurace, či místního hotelového baru. Hotely jsou luxusně zařízené, což odpovídá i ceně, která se pohybuje okolo 50ti tisíc za osobu. Samozřejmě záleží na tom, jak velkému luxusu dáváte přednost. Hotely najdete třeba i za 40tisíc a občas mají i neuvěřitelných 600 pokojů, takže si dovedet představit, jak hotelový komplex je veliký. Personál v hotelích je přátelský a snaží se vyhovět všem požadavkům zákazníků. Tak to má být! Pokud se rozhodnete do dovolené investovat, tak právě Dominikánská republika pro vás, může být ta správná volba!

Sdílet článek

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *