Pilotem na zkoušku si nesmíte nechat ujít!

Zážitky jsou parádním dárkem nejen v případě, že už nevíte, co darovat. Zapomeňte na nudné ponožky, kosmetické balíčky, na které se zbytečně práší, a vsaďte na dárek, z něhož bude mít obdarovaný nejen radost, ale především vzpomínku na celý život! Zážitky ve vzduchu, na zemi i adrenalinové kousky jsou stále populárnější. Slibují totiž něco, co si běžně nekoupíte a přitom toužíte zažít. Chcete si vychutnat zážitek v oblacích? Svěřte se do rukou Adrop.cz a staňte se pilotem letadla na zkoušku!

pilotem letadla na zkoušku

Pilotem v kokpitu letadla i virníku

Vyhlídkový let je ideálním překvapením pro partnery, manžely i tatínky, kteří stále létají myšlenkami v oblacích. Rádi byste jim dopřáli pohled na svět z ptačí perspektivy? Pak neváhejte! Vyhlídkové lety napříč celou republikou jsou bezpečné a nabízí parádní výhledy pro zachycení fotografií. Během vyhlídkového letu se nemusíte o nic starat, nemáte na svých bedrech povinnosti pilota a pouze se kocháte překrásnou přírodou a okolními panoramaty. Vyhlídkový let jako dárek ve formě dárkového poukazu se skvěle hodí k narozeninám, oslavám výročí i pod stromeček. Navíc jej můžete uplatnit kdykoliv po celý rok.

Vyhlídkový let

Stát se alespoň na několik desítek minut pilotem je ovšem jiný šálek kávy. Pohodu na palubě střídá zodpovědnost, pro někoho i adrenalin a pro všechny zaručeně splnění dětského snu. Zážitek obsahuje nezbytně nutnou instruktáž, abyste získali podvědomí, jak vůbec stroj funguje, reaguje a jak se chovat ve vzduchu. Poté přebíráte pilotování a užíváte si kouzelný výhled i možnosti letadla. Kdo dává přednost vrtulím, zaručeně ocení pilotování vrtulníku anebo neobvyklého virníku. Můžete si být jisti, že ve vás let letadlem zanechá plno pozitivních dojmů a euforie, kterou si budete chtít minimálně jednou zopakovat.

let letadlem

Pod taktovkou zkušeného pilota

Všechny zážitky ve vzduchu jsou u zážitkové agentury Adrop.cz řízeny zkušenými piloty. S nimi se smíte potkat na letištích v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. Celková délka zážitku trvá přibližně jednu a půl hodiny, přičemž první část tvoří instruktáž, druhá část vás zavede do funkce druhého pilota a na závěr si užijete i podívanou a bezpečné přistání opět na zemi. I když je zážitek určený pro jednu osobu, nemusíte mít obavy, že byste o něco přišli. Celou dobu můžete sledovat počínání ve vzduchu a pečlivě dokumentovat celou akci.

Mnoho účastníků si zamilovalo létání natolik, že se rozhodlo udělat si vlastní pilotské zkoušky a nosit pyšně kapitánskou čepici. A i když to vypadá, že je zážitek určený pouze pro muže, najde se celá řada žen, která by si také ráda splnila sen a velela jinde, než doma v kuchyni. Tak neváhejte a splňte svým blízkým jejich tajná přání a dopřejte jim kvalitně strávený čas mezi oblaky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>