Penzion Pohádka

Nikdy v životě jsem nebyla v pohádkovějším penzionu, než je samotná Pohádka v obci Hluboká v kraji Vysočina. Už při příjezdu mě dostala krásná vesnička, kde se Pohádka nachází. Údolí krásně koresponduje s prostředím penzionu, které je jedním slovem úchvatné!

 Exteriér je, jak jinak, než pohádkový. Při návštěvě jsem si připadala, jako bych se vážně ocitla někde v jiném světě. Možná ve světě, kde bych potkala Jeníčka s Mařenkou, možná sedm trpaslíků nebo červenou Karkulku.

Pokoje jsou velmi vkusně zařízené! Čarodějnice a ostatní loutky v podobě nadpřirozených bytostí, zde nejsou žádnou vyjimkou. Pokoje jsou nazvané také pohádkově. Takže útočiště naleznete například v pokoji Červená karkulka, který je laděný do červené barvy a je úžasný! Penzion je celkem pro 16 osob a pokojů je zde sedm.

V případě, že máte rádi soukromí, mohou vám být k dispozici i samostatné vchody, které zde jsou rovnou tři. Penzion lze tedy rozdělit do tří samostatných jednotek. To je luxus, co říkáte? Penzion má dva obývací pokoje, dvě kuchyňky, tři koupelny a čtyři toalety. Součástí penzionu je i stylová hospoda, která se nachází v přízemí.

V létě můžete posedět na venkovní zahrádce, kde si i děti mohou zařádit na houpačkách, lanovým prolézačkám nebo na skluzavce. Venkovní posezení je i s grilem a udírnou, tedy letní grilovačky si můžete užívat i zde!Samotný kraj Vysočina a Žďárské vrchy svádí k výletům a turistickým výšlapům po kopcích Vysočiny. Penzion je v takovém strategickém místě. Takže budete mít příležitost navštívit nedaleká, turisticky oblíbená, místa. Taková Vírská přehrada, western Šiklův mlýn, zřícenina hradu Zubštejn nebo Zelená hora se mohou stát ideální příležitostí pro nějaký ten výlet. Pobyt zde je opravdovým zážitkem, na který budete dlouho vzpomínat!

 

 

Sdílet článek

This entry was posted in Nezařazené. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *