Buďte aktivní a zkuste začít hubnout na dovolené

Chystáte se v těchto chladnějších dnech, které zrovna panují a před sebou máme dny, kdy bude ještě větší zima, někam za teplem? Mnozí z nás si nechávají svou „letní dovolenou“ na dobu, když už v naší zemi není zrovna ideální počasí. Vyjet do teploučka je tak pro mnohé z nás mnohem lákavější, než-li jezdit třeba během července, kdy jsou i nás často i třicítky. Nyní je však před námi zima, která často svádí k lenošení a povalování pod peřinou nebo u krbu. Proto si plánovanou dovolenou v těchto chvílích užijte aktivně a hýbejte se na čerstvém vzduchu, když k tomu máte příležitost.

Pokud se nehýbete doma, neboť na pohyb moc nejste, na dovolené to půjde doslova tak, že ani nebudete vědět, že vlastně provozujete nějaký sport. Na dovolené máte mnoho možnosti, jak si nějaký ten pohyb dopřát, ať už to jsou dlouhé procházky po pláži, výlet za historickými památkami a jejich obcházení, plavání v moři nebo bazénu a blbnutí ve vodě, vyjížďky na kole apod. A to vše budete moci provozovat na čerstvém vzduchu. U nás už k mnohým těmto aktivitám chybí to ono teplé počasí, které na dovolené mít budete.

Dovolená je navíc dobrá příležitost, jak začít hubnout a to z toho důvodu, že zde můžete mít více pohybu, než-li obvykle, ale také proto, že často konzumujete zcela jinou stravu. Zpravidla je lehčí a obohacená o větší množství ovoce a zeleniny. Právě na dovolené tedy můžete začít dodržovat jiný zdravější jídelníček a ním pokračovat i doma. Toto vše lze podpořit i vhodně zvolenými potravinovými doplňky. Třeba na webu www.harmoline.cz najdete spoustu potravinových doplňků pro zdravé hubnutí. Na stránkách máte k dispozici průvodce nákupem, který vám na základě několika otázek navrhne ty správné přípravky, a to dle věku, pohlaví, cílů nebo míry pohybové aktivity. Veškeré produkty jsou vyrobeny v EU, z čistě přírodních látek. U každého produktu jsou uvedeny odkazy na vybrané vědecké studie o účinných látkách. Momentálně nabízí v rámci podzimní akce dopravu zdarma a navíc při nákupu 3 a více kusů je sleva 150 Kč. Je tedy dobré si pořídit některý z nabízených potravinových doplňků na hubnutí již před dovolenou, abyste si jej mohli vzít sebou a hubnutí bylo snazší.

Pokud byste rádi shodili nějaké to kilo, a ač to mnohým může přijít jako nesmysl, tak právě na dovolené máte možnost začít s jiným životním stylem. Možná si po návratu uvědomíte, že pohyb i strava na dovolené byla fajn, nenásilná i účinná a doma budete ve vaší snaze zhubnout pokračovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>