Využijte posledních zbytků léta a jeďte k moři

I když už léto pozvolna končí, nikdy není pozdě vyrazit na příjemnou dovolenou. Možná jste zatím pro samé pracovní povinnosti neměli čas vytáhnout paty ze své kanceláře. To je ale velká chyba. Odpočinek potřebujete, jinak se z přemíry práce brzy zhroutíte. Příjemná dovolená u azurově modrého moře strávená na lehátku či dece na prosluněné pláži se záplavou zlatavého písku bude mít na vaši psychiku doslova blahodárný vliv.

Na last minute ušetříte spoustu peněz

Pokud jsme vás navnadili hodit alespoň na chvíli za hlavu starosti všedních dnů, vyberte si dovolenou na Tiptravel.cz a jeďte za hranice všedních dnů. Jaké to má výhody?

  • S volbou zájezdu last minute ušetříte i několik tisíc korun za osobu
  • I v zájezdech objednávaných na poslední chvíli máte široký výběr různých destinací
  • Můžete volit pobyty od tří až po pětihvězdičkové hotely, záleží jenom na vašich nárocích

Itálie vám nabídne svoji náruč

Zkuste si objednat třeba last minute do Itálie, země, která je velmi oblíbená. Italové jsou velmi pohostinní a celý pobyt se dá pořídit za rozumnou cenu. Můžete nejenom polehávat na pláži, ale vyzkoušet i chutnou středomořskou kuchyni včetně mořských živočichů, pizzy nebo sladké italské zmrzliny či tiramisu. Pokud se začnete u moře nudit, Itálie je nádherná země typická zejména svými renesančními stavbami, které rozhodně stojí za výlet a prohlídku.

V Bulharsku je stále levně

Bezpečnostní situace v Evropě způsobuje, že lidé znovuobjevují dávno zapomenuté destinace a jejich krásu. Tradiční dovolená v Bulharsku se tak může stát nevšedním zážitkem. Obrovskou výhodou je, že zde v posledních letech vyrostla řada nových hotelů, které plně odpovídají požadavkům i těch nejnáročnějších klientů. Bulharům se dá přitom přičíst k dobru, že pobyt v jejich zemi je velmi levný, i ceny potravin jsou zde stále více než příznivé.

Sdílet článek

This entry was posted in cestování and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *