Cestovní pojištění je důležité nejen v období dovolených

Jste často mimo domov? Služební cesta, víkend v evropském velkoměstě nebo zájezd za exotikou mají jedno společné. Bez vhodně zvoleného pojištění se cestovatelé vystavují riziku, že případné potíže budou muset hradit z vlastní kapsy.

A protože nikdo nemá doma křišťálovou kouli, aby z ní věštil budoucnost, je lepší mít vedle sebe spolehlivého partnera. Takového, na kterého se můžete kdykoliv obrátit. Jinak řečeno, dobrá pojistka je v moderní době stejně důležitá, jako výměna valut nebo opalovací krém sbalený uvnitř zavazadla.

Sjednání je možné také online

Dnešní pojistky už rozhodně nemusíte sjednávat na kamenných pobočkách. Online dohoda je sázkou na jistotu, nemusíte se spoléhat na otevírací dobu poboček a zajistit si smlouvu 24/7, tedy bez ohledu na datum v kalendáři nebo aktuální čas. Cestovní pojištění nabízí rovněž nepřetržitou asistenci na telefonu a může být zaměřeno i na sportovní vyžití.

V základní ceně jsou desítky klasických sportů, kterým se v zahraničí věnuje na dovolených snad každý, kdo si chce užít aktivní letní nebo zimní týden bez pracovního stresu. V základní ceně je například zubní ošetření nebo repatriace zpět do ČR, což mohou být jinak velmi nákladné položky. Navíc, jako připojištění lze sjednat tzv. pojištění občanské odpovědnosti, které je také důležitou otázkou pro moderní svět.

Rychlá dohoda všem ušetří čas

Stačí si vybrat, variant se nabízí celá řada. K dispozici je asistenční služba, díky níž je vlastně pomoc nepřetržitě po ruce. Pokud cestovní pojistku opomenete a budete se spoléhat jen na českou kartičku zdravotního pojištění, můžete prožít řadu nepříjemných překvapení. Je lepší myslet dopředu a sjednat si tuto formu pojistky, jejíž náklady jsou vlastně jen malým zlomkem z celkové ceny letenky nebo zájezdu.

2 thoughts on “Cestovní pojištění je důležité nejen v období dovolených

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>